İstanbul Arnavutköy Psikolog Hizmeti

Psikolojik danışmanlık ofisimize gelmekte olan pek çok soruya cevap vermek istiyoruz. Psikolog arayan insanlar genellikle iyi bir psikolog nasıl bulurum, psikolog ücretleri ne kadardır, psikolog hizmeti nasıldır, psikolojik danışmanlık randevusu nasıl alırım? Tarzında sorular sormaktadırlar ve bu soruların cevaplarını aramaktadırlar.

İstanbul Arnavutköy’de Psikolog Hizmeti

İstanbul Arnavutköy’de Psikolog hizmeti almak istiyorsanız başlangıçta hangi konu ile ilgili psikolojik destek almanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Psikolojik destek kapsamında evlilik ve çift terapisi, çocuk pedagojisi, aile danışmanlığı, ergen sorunları ve bireysel sorunlar ele alınabilir.

Bireyler genellikle aşırı derecede zor durumda kalmadıkça uzman desteğine ihtiyaç duymamakta ve almak istememektedirler. Ancak Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’na göre ruh sağlığımız fazla yıpranmadan düzenli olarak yardım almakta fayda vardır.

Ruh sağlığımıza da beden sağlığımız kadar önem vermeliyiz. Çünkü bütün bedensel rahatsızlıklarımızın altında aslında dolaylı yönden psikolojik sağlığımız yatmaktadır.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’ndan randevu almak için tıklayınız.

İstanbul Arnavutköy’de psikologlar insanların yaşamlarındaki problemlere, ruhsal sağlık sorunları ile en etkili şekilde başa çıkabilmelerine yardımcı olan uzmanlardır.

İstanbul Arnavutköy’deki psikologlar bireylerin stresli durumlarla başa çıkabilmesinde, bağımlılıklarından kurtulabilmesinde, yaşamlarından keyif alıp karşılaştıkları sorunları çözebilmeleri adına yardımcı olmaktadırlar. Bireyin nasıl düşündüğü, hissettiği veya davrandığı konusunda etkili çalışma yapmaktadırlar. Düşüncelerinde meydana gelen çarpıtmalarından kurtulabilmeleri için yardımcı olurlar. Bu sayede doğru olan düşüncelerden doğru olan duygu ve davranışlara etkileşimli bir şekilde devam eder. Bu durum döngüsel olarak devam eder ve birey daha kaliteli mutlu bir yaşam sürer.

İstanbul Arnavutköy’deki psikologlar insanların hayatlarını iyileştirmeye yarayan çeşitli psikoterapi (konuşma terapisi) yöntemleri kullanmaktadırlar. Danışanın mevcut problemlerine çözüm bulmak için en doğru yaklaşımı belirlemeye çalışmaktadır. En çok kullanılmakta olan terapi yöntemi bilişsel davranışçı terapi yöntemi merkezimizde uygulanmaktadır. Bilişsel davranışçı terapi yöntemi kişilerde çiftleri ve aileler için fazlasıyla etkili ve güzel sonuçlar almanızı sağlar.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’ndan randevu almak için tıklayınız.

İstanbul Arnavutköy Psikolog Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul Arnavutköy’de psikologların seans ücretleri 300 TL ile 1250TL arasında değişiklik göstermektedir.

İstanbul Arnavutköy’de psikolojik danışmanlık süreleri 45 ile 60 dakika sürer.

İstanbul Arnavutköy psikolojik danışmanlık merkezimizde seans ücretleri alt limitte tutularak 300 TL olarak belirledik.

İstanbul Arnavutköy’de Psikolog ücretleri genel olarak bu şekildedir.

İyi psikolog bireylerin düşüncelerini, duygularını ve eylemlerini anlamlandırmalarını sağlarlar. Kişilerin anlattıkları konusunda suçlayıcı ya da yargılayıcı olan değer yargılarıyla karşılık vermekten kaçınır.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu insanları istemedikleri şeylere karşı zorlamazlar. Kişinin içinde bulunduğu durumu açık şekilde açıklayabilir ve anladığından da emin olmak ister.

İstanbul Arnavutköy’de psikologlar ilaç vermeseler bile sizi en uygun olan psikoloğa yönlendireceklerdir. Eğitimli, tecrübeli mesleki başarısı yüksek ve tarafsız olan bir psikolog, danışanın sorunlarla başa çıkabilmesine ve mevcut tüm kayakları kullanmasına yardımcı olacaktır. 

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’ndan randevu almak için tıklayınız.