İstanbul Eyüpsultan Psikolog ve Online Terapi Hizmeti

Online Terapi Nedir?

Online terapi, profesyonel ruh sağlığı hizmetinin diğer bir deyişle desteğinin internet veya telefon üzerinden sunulduğu, yeni bir yaklaşımdır.

Online terapi; psikolojik yardım için başvuran kişiye internet üzerinden psikolojik destek hizmetinin verildiği alternatif bir psikoterapi yöntemidir. 

İstanbul Eyüpsultan’da Online Terapi Avantajları Nelerdir?

İstanbul Eyüpsultan’da Online terapi, İstanbul Eyüpsultan’da bireye randevu kaçırdım derdi olmadan, istediği zaman ve yerde, hızlı şekilde, istediği psikolog ya da psikoterapiste ulaşma fırsatı sunmaktadır. Birçok ülkede yaygın biçimde tercih edilmekte olan online terapi son senelerde ülkemizde ve ayrıca İstanbul Eyüpsultan’da yaygınlaşmaya başlamıştır.

Online terapiyi yüz yüze terapiden ayıran temel özelliği; Mekan ve zamanın öneminin olmadan psikoterapi hizmeti alabilme rahatlığı olmasıdır.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu hakkında bilgi edinmek ve randevu almak için tıklayınız.

Psikolojik danışmanlık ofisimize gelen çoğu soruya genel anlamda cevaplar vermek istedik. Bizi arayan bireylerin genellikle sordukları sorular iyi bir psikolog nasıl bulurum, psikolog ücretleri ne kadardır, iyi psikolog hizmeti nasıldır, psikolojik danışmanlık randevusu nasıl alırım? Tarzında olup cevaplarını merak etmektedirler.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu bu soruları sorarak vermiş olduğu cevapları kısaca özetlemek istedik. Bu sorularınıza cevapları makalede yazmamızın sizlere daha fazla yardımcı olacağını düşünüyoruz.

İstanbul Eyüpsultan’ da İyi Psikolog Hizmeti

İstanbul Eyüpsultan’ da Psikolog hizmetinden yararlanmak istiyorsanız başlangıç olarak hangi ile ilgili sorun yaşayıp hangi konu hakkında psikolojik destek almanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Psikolojik danışmanlık ofisimizde psikolojik destek kapsamında evlilik ve çift terapisi, aile danışmanlığı, çocuk pedagojisi, cinsel terapi, ergen sorunları ve bireysel sorunlar ele alınmaktadır.

İnsanlar genelde çok zor durumda kalmadıkça profesyonel destek almak istemezler. Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu bunun hakkında ruh halinizin bu kadar yıpranmasına izin vermeden düzenli olarak yardım almanız gerektiğini belirtmektedir.

Beden sağlığına verilen önem kadar ruh sağlığına da önem verilmelidir. Beden ve ruh bir bütündür birinin eksikliğinde diğeri hastalanır. Bu yüzden tüm bedensel rahatsızlıkların altında dolaylı olarak aslında psikolojik sağlık yatmaktadır.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu hakkında bilgi edinmek ve randevu almak için tıklayınız.

İstanbul Eyüpsultan’da İyi Psikolog Hizmeti Nasıldır?

İstanbul Eyüpsultan’ da psikologlar insanların hayatta yaşadıkları problemler, duygusal karmaşıklıklar ve ruhsal sağlık sorunlarıyla etkili ve kolay biçimde başa çıkabilmelerine yardım eden profesyonellerdir.

İstanbul Eyüpsultan’ da psikologlar bireylerin stresli durumlarla başa çıkabilmeleri, bağımlılıklardan kurtulmalarına ve yaşamlarında karşılaştıkları problemleri çözebilmeleri adına yardımcı olurlar. Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu danışanların nasıl düşündüğü, hissettiği ve davrandığı konusunda etkili çalışmalar yapar. Düşüncelerinizde meydana gelen çarpıtmalardan kurtulmalarınıza yardımcı olur. Bu sayede doğru düşünceden yola çıkan doğru duygular ve doğru duygulardan yola çıkan doğru davranışlara erişimi kolaylaştırırlar.

İstanbul Eyüpsultan’ daki psikologlar insanların yaşamlarını iyileştirmeye yarayan çeşitli psikoterapi (konuşma terapisi) yöntemleri kullanırlar. Danışanın sorununu çözmek için en doğru yaklaşımı belirlemek, kişinin özelliklerine ve tercihlerine uyan en iyi yaklaşımı belirlemeye çalışır. Genellikle psikologlar daha kesin kısa ve etkili yöntem olan bilişsel davranışçı terapi yöntemi uygulamaktadırlar. Psikolojik danışma merkezimizde Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu bilişsel davranışçı terapi yöntemi uygulamaktadır. Bu yöntem bireyler, çiftler ve aileler için oldukça etkili ve güzel sonuçlar almamızı sağlamaktadır.

İstanbul Eyüpsultan Psikolog Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul Eyüpsultan’ da psikologların seans ücretleri 250 TL ile 650 TL arasında değişim gösterir.

İstanbul Eyüpsultan’ da psikolojik danışmanlık süreleri 45 ile 60 dakika sürer.

İstanbul Eyüpsultan psikolojik danışmanlık merkezimizde seans ücretleri en alt sınırda tutularak 300 TL olarak belirlenmiştir.

Online psikolog seans ücretleri 300 TL olarak belirlenmiştir. Danışmanlık maliyetleri bu biçimde belirlense bile önemli olan çalışacağınız danışacağınız psikoterapistin tecrübesi ve meslekteki başarılarıdır.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu hakkında bilgi edinmek ve randevu almak için tıklayınız.