İstanbul Gaziosmanpaşa Psikolog Hizmeti

İstanbul Gaziosmanpaşa’da psikologlar ile görüşmek kişiye zor gelebilir ve bu durumdan kaçabilirler. Çünkü bireylerin İstanbul Gaziosmanpaşa’da psikolog hizmeti alırken sürekli iç sesi” acaba yanlış anlaşılır mıyım, bana ne söylerler, beni deli zannederler mi?” söylemektedir. İstanbul Gaziosmanpaşa’da insanlar genellikle psikoloğa gitmenin gereksiz olduğunu veya sadece masraf olduğunu düşünürler. Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu bu konu hakkında insanların modern zaman içerisinde çok fazla yalnızlaştığını her zamankinden daha fazla psikoloğa ihtiyaç duyduklarını düşünmektedir.  

Psikolojik danışmanlık ofisimize gelen pek çok soruya genel anlamda cevap vermek istedik. Bizi arayan pek çok danışan genellikle iyi psikolog nasıl bulunur, psikolojik danışmanlık randevusu nasıl alınır, psikolog ücretleri ne kadar?

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu hocamıza bu soruları sorarak verdiği cevapları sizler için düzenledik. Konu hakkında bu yazı çok faydalı olacaktır. 

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’ndan randevu almak için tıklayınız.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da Psikolog Hizmeti Nasıldır?

İstanbul Gaziosmanpaşa’da Psikolog hizmeti almak istiyorsanız başlangıç olarak hangi konu hakkında psikolojik destek almanız gerektiğini bilmelisiniz. Psikolojik destek kapsamında çocuk pedagojisi ve ergen sorunları, evlilik ve çift terapisi, cinsel terapi, aile danışmanlığı ve bireysel sorunlar ele alınabilmektedir.

İnsanlar genel anlamda zor durumda kalmadıkça uzman desteği almak istemezler. Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu bu konuda aslında ruh halimizin bu kadar yorulup yıpranmasına izin vermeden düzenli zaman aralıklarında yardım almamız gerektiğini savunmaktadır.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da Psikolog Ücretleri Ne Kadardır?

İstanbul Gaziosmanpaşa’da psikologların seans ücretleri 250 TL ile 1250 TL arasında değişim gösterir.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da psikolojik danışmanlık süreleri 45 ile 80 dakika sürer.

İstanbul Gaziosmanpaşa psikolojik danışmanlık merkezimizde seans ücretleri daha alt sınırda tutularak 300 TL olarak belirlenmiştir.

Online psikolog seans ücretleri daha düşük olduğundan 300 TL olarak belirlenmiştir. Danışmanlık maliyetleri bu şekilde belirlense bile asıl önemli olan çalışacağınız psikoterapistin deneyimi ve meslekteki başarılarıdır.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da Psikolog ücretleri uygun olmakla birlikte yaşadığınız ile bağlı olarak değişmektedir. Örneğin İstanbul, Ankara gibi daha büyük şehirlerde yaşıyorsanız psikolog seans ücretleri oldukça fazla maliyetlere çıkmaktadır.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’ndan randevu almak için tıklayınız.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da Psikologlar

İstanbul Gaziosmanpaşa ’da psikologlar bireylerin hayatta yaşadıkları problemleri ve ruhsal sağlık sorunlarını etkili şekilde çözebilmelerine destek olup yardım eden profesyonellerdir.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da psikologlar bireylerin stresli yorucu durumlar ile başa çıkabilmeleri, bağımlılıklarını terk edebilmeleri ve hayatta karşılaştıkları sorunları çözebilmelerinde yardımcı olurlar. Bireylerin nasıl düşündüğü sonucunda nasıl hissettiği ve davrandığı konusunda önemli çalışmalar yaparlar. Düşüncelerinde meydana gelen çarpıtmalardan kurtulmalarına destek olur. Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’nun amacı kişinin zihninde doğru düşünceler oluşturup doğru düşüncelerden hareketle doğru duygular ve doğru davranışlar göstermesini sağlamak. Bu sayede birey artık kendini daha mutlu hissedecektir.

İstanbul Gaziosmanpaşa’daki psikologlar kişilerin hayatları iyileştirmelerini sağlayan farklı psikoterapi (konuşma terapisi) yöntemleri kullanırlar. Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu Danışanın problemini çözmek için en doğru ve işe yarayan yaklaşımı belirlemek, kişinin özelliklerine veya tercihlerine uyan yaklaşımı belirlemeye çalışır.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’ndan randevu almak için tıklayınız.