Selamlar bu makalemizde psikolojik danışmanlık ofisimize gelen insanların genel olarak cevap aradıkları soruları hakkında yanıtlar vereceğiz. Bu aranan cevaplarla ilgili sorular iyi psikolog hizmeti nasıldır, psikolog randevusu nasıl alırım, iyi bir psikolog nasıl bulurum, psikolojik danışmanlık randevusu nasıl alırım, psikolog ücretleri ne kadardır? gibi sorulardır.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu hocamız bu sorular hakkında genel olarak vermiş olduğu cevapları bu makalede kısa kısa özetlemek istedik. Bu makale sayesinde bütün aklınıza takılan sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Psikolojik destek yani bir diğer adıyla psikolojik yardım alan kişiler alamayanlara göre daha depresif, daha hayattan bıkmış, hayata bakışları olumsuz gibi düşünsenize aslında tam tersi. Elde edilen sonuçlara göre psikolojik desek alanlar hayata bakışı daha pozitif, daha sevecen, olaylara bakış açıları daha yapıcı, iletişimleri daha sağlamlaşmış bir şekilde hayatlarına devam ediyorlar. Psikoloğa başvuran kişilerin %75’inin 6 ay sonra tamamen iyileşebildikleri görülmüştür. Ve bu konuda Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu insanların yardım alma gerektiği düşüncesini destekliyor.

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’ndan randevu almak için tıklayınız.

İstanbul Kadıköy’de Psikolog Hizmeti

İstanbul Kadıköy psikolog hizmeti almayı planlıyorsanız ilk  olarak hangi konular hakkında psikolojik yardım almanız gerektiğini bilmeli ve bu bilgiye göre karar vermelisiniz. Psikolojik yardım kapsamında aile danışmanlığı, ergen sorunları, cinsel terapi, çocuk pedagojisi, çift terapisi, bireysel sorunlar ele alınmaktadır.

İstanbul Kadıköy’de psikologlar insanların ruh halini, stres yönetimini, insanlar ile ilişkilerde nasıl bir yol izleyeceğini, hayatının nasıl yönlendireceğini ve çevresiyle olan olumsuz ilişkileri nasıl en aza indirip  çözüm üretmek için yardımcı olurlar. Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu insanların bu konular hakkında ne düşündüğünü nasıl davranması gerektiği adına çalışmalar yapar. Doğru düşüncelerden, davranışlardan yola çıkarak tutarlı, insanı daha iyi hissettirecek davranışlar üretmede yardımcı olmaktadır.

İstanbul Kadıköy’de psikologlar insanların hayata bakış açılarının nasıl  olumlu olacağı, bizi mutsuz eden durumların hayatta olmasının çok normal olduğunu,  insanlarla sağlıklı iletişim kurmayı psikoterapi (konuşma terapisi) yöntemi kullanılır. Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu davranışlarımızı yorumlayarak, psikoterapi yöntemi ile bizi çözümleyerek bizim nasıl yol çözmemizde çözümler üreterek yardımcı olur.

İstanbul Kadıköy Psikolog Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul Kadıköy’de psikologların seans ücretleri 500 TL ile 1500TL arasında değişim gösterir.

İstanbul Kadıköy’de psikolojik danışmanlık süreleri 40 ile 80 dakika sürer.

İstanbul Kadıköy psikolojik danışmanlık merkezimizde seans ücretleri en uygun şekilde  500 TL olarak belirlenmiştir.

İstanbul Kadıköy’de Psikolog ücretleri uygundur ve  yaşadığınız ile veya ilçeye bağlı olarak değişim  göstermektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız psikolog seans ücretleri fazla maliyetlere çıkmaktadır.

Toplum ruh sağlığı merkezleri özel muayenedeki bir psikolojik danışmana göre daha uygun fiyatlarda danışmanlık hizmetleri vermektedir. Fakat seans sürelerinin fazla kısa olması kısa ve gün içerisinde de fazla insanın talebinden kaynaklanan yeterli düzeyde hizmet almak zorlaşmaktadır. Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu bu konuda daha fazla çalışmanın yapılması ve ruh sağlığı merkezlerinin sayısının artması gerektiği kanısındadır. İstanbul Kadıköy  danışmanlık merkezimizde sizlere hizmet vermektedir .

Psikolog Mehmet Ali Yağcıoğlu’ndan randevu almak için tıklayınız.